O nás

Rollup advokátní kanceláře SDA Legal

Profil kanceláře

SDA Legal, advokátní kancelář, s.r.o. (SDA Legal) byla založena v roce 2013 a přímo navazuje na předchozí sdružení advokátů s více než dvacetiletou historií úspěšného působení na trhu právních služeb.

SDA Legal poskytuje svým klientům vysoký standard služeb, zkušenosti a loajalitu v souladu s dlouholetou tradicí. Naši klienti využívají sofistikované a efektivní právní služby v mnoha právních odvětvích, mohou se opřít o znalosti, důvtip a zkušenosti našich advokátů s vědomím, že získají na míru šité řešení, profesionální servis a praktické rady. Identifikujeme právní otázky, eliminujeme nebo minimalizujeme rizika a řešíme problémy ekonomicky hospodárným způsobem. Se zřetelem na povahu a hodnotu transakcí, při kterých asistujeme, oceňují naši klienti výrazné navýšení profesního pojištění SDA Legal.

Mackrell International

SDA Legal je členem Mackrell International, celosvětové sítě sdružující nezávislé advokátní kanceláře; SDA Legal je jejím výhradním zástupcem pro Českou republiku. Prostřednictvím členství v Mackrell International s advokátními kancelářemi v téměř 60 zemích světa má SDA Legal možnost zprostředkovat svým klientům přístup k více než 4.000 právníků po celém světě, a zajistit tak právní služby, kdekoliv klienti potřebují.

Mezi naše klienty se řadí zahraniční investoři, dceřiné společnosti globálně působících podniků, podniky se společnou majetkovou účastí (joint ventures), významné české podniky, drobní podnikatelé i rodinné podniky, ale též významné kulturní instituce a jiné subjekty či jednotlivci.

TOP RANKED Chambers Global 2019

Náš tým

spolupracující advokátka
advokátní koncipient
advokátní koncipient
sekretariát

Mgr. Michaela Nedvědová

sekretariát

Máte pro nás právní výzvu? Sjednejte si u nás konzultaci